Wiktor Lenarczyk
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek OC 2017-03-13 2019-04-22
2 Członek WRS IP 2018-01-11 2019-01-16
3 Członek Parlament SSPW z WRS IP 2018-01-11 2018-10-08
4 Członek WRS IP 2017-01-13 2017-11-01
5 Członek KK z WRS IP 2017-01-20 2017-11-01
6 Członek WRS IP 2016-06-29 2017-01-13