Kamil Królak
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Przewodniczący KN "KoCiO" 2019-05-15 trwa
2 Dysponent KN "KoCiO" 2019-05-15 trwa
3 Członek KN "KoCiO" 2019-04-15 trwa
4 Moderator Zawartości Strony KN "KoCiO" 2019-05-17 trwa
5 Członek OC 2018-01-06 2019-04-22
6 Przewodniczący WRS IBHiIŚ 2018-01-11 2019-01-16
7 Członek WRS IBHiIŚ 2018-01-11 2019-01-16
8 Dysponent WRS IBHiIŚ 2018-01-11 2019-01-16
9 Członek Parlament SSPW z WRS IBHiIŚ 2018-01-11 2019-01-16
10 Członek RODOz z SSPW 2018-12-10 2018-12-10
11 Członek WRS IBHiIŚ 2017-01-13 2018-01-21
12 Dysponent WRS IBHiIŚ 2017-01-26 2018-01-21
13 Członek KFG z WRS IBHiIŚ 2017-01-26 2018-01-21