Adrianna Łukaszuk
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek KDS z RM Riviera 2020-01-26 trwa
2 Członek RM Riviera 2020-01-15 trwa
3 Członek RODOz z SSPW 2020-02-04 trwa
4 Przewodniczący RM Riviera 2019-10-07 2020-01-15
5 Członek RM Riviera 2019-01-16 2020-01-15
6 Dysponent RM Riviera 2019-10-07 2020-01-15
7 Członek Parlament SSPW z RM Riviera 2019-10-07 2020-01-15
8 Członek RODOz z SSPW 2019-06-10 2019-06-10