Mikołaj Mazur
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek KWDS Tatrzańska 2019-10-25 trwa
2 Członek RODOz z SSPW 2019-11-06 trwa
3 Członek RM Tatrzańska 2019-01-16 2020-01-15
4 Członek RODOz z SSPW 2019-11-06 2019-11-06
5 Dysponent RM Tatrzańska 2018-01-11 2019-01-16
6 Członek RM Tatrzańska 2018-01-11 2019-01-16
7 Przewodniczący RM Tatrzańska 2018-01-11 2019-01-16
8 Członek Parlament SSPW z RM Tatrzańska 2018-01-11 2019-01-16
9 Przewodniczący WKK SiMR 2017-05-23 2018-02-19
10 Członek KKw z WKK SiMR 2017-05-23 2018-02-19
11 Członek WKK SiMR 2017-05-23 2018-02-19
12 Członek WRS SiMR 2017-01-13 2018-01-21
13 Członek RM Tatrzańska 2017-01-13 2018-01-21
14 Członek WKK BM 2017-05-18 2017-05-27
15 Członek WKK SiMR 2017-02-07 2017-05-23
16 Przewodniczący WKK SiMR 2017-02-07 2017-05-23
17 Członek KKw z WKK SiMR 2017-02-07 2017-05-23
18 Członek Dziekanat SiMR 2017-05-18 2017-05-18
19 Dysponent WRS SiMR 2017-02-08 2017-02-08
20 Członek KFG z WRS SiMR 2017-02-08 2017-02-08