Justyna Brodzik
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek RODOz z SSPW 2018-12-22 trwa
2 Przewodniczący KWDS Ustronie 2019-10-25 trwa
3 Członek KWDS Ustronie 2019-10-25 trwa
4 Członek TVPW 2017-06-13 trwa
5 Stowarzyszony TVPW 2016-07-11 trwa
6 Stowarzyszony KFG 2018-06-08 trwa
7 Stowarzyszony KK 2018-06-12 2019-12-12
8 Członek WKW MiNI 2019-11-28 2019-11-28
9 Członek OC 2017-03-01 2019-04-22
10 Członek WRS AiNS 2018-01-11 2019-01-16
11 Dysponent RM Ustronie 2018-01-11 2019-01-07
12 Członek Parlament SSPW z RM Ustronie 2018-01-11 2019-01-07
13 Przewodniczący RM Ustronie 2018-01-11 2019-01-07
14 Członek RM Ustronie 2018-01-11 2019-01-07
15 Członek RM Ustronie 2017-01-13 2018-01-21
16 Członek WRS AiNS 2017-01-13 2018-01-21
17 Członek KIP z WRS AiNS 2017-02-08 2018-01-18
18 Członek KSiT z WRS AiNS 2017-02-08 2017-02-08
19 Członek KIP z WRS AiNS 2017-01-16 2017-02-08
20 Członek KIP z WRS AiNS 2017-01-16 2017-01-16
21 Dysponent WRS AiNS 2017-01-16 2017-01-16
22 Członek KFG z WRS AiNS 2017-01-16 2017-01-16
23 Członek KZ z WRS AiNS 2017-01-16 2017-01-16
24 Członek RM Ustronie 2016-01-21 2017-01-13