Krzysztof Gawin
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Dysponent RM Mikrus 2020-01-15 trwa
2 Członek Parlament SSPW z RM Mikrus 2020-01-15 trwa
3 Przewodniczący RM Mikrus 2020-01-15 trwa
4 Członek RM Mikrus 2020-01-15 trwa
5 Członek KNR 2018-04-03 trwa
6 Przewodniczący RM Mikrus 2019-11-07 2020-01-15
7 Dysponent RM Mikrus 2019-11-07 2020-01-15
8 Członek Parlament SSPW z RM Mikrus 2019-11-07 2020-01-15
9 Członek RM Mikrus 2019-01-16 2020-01-15
10 Członek SKA 2018-03-10 2019-04-15
11 Członek RM Mikrus 2018-01-11 2019-01-16