Maciej Momot
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek BEST Warszawa 2018-06-28 trwa
2 Członek LO Stowarzyszenie Studentów BEST 2019-01-16 2020-01-15
3 Członek Parlament SSPW z LO Stowarzyszenie Studentów BEST 2019-01-22 2020-01-15
4 Dysponent BEST Warszawa 2018-10-11 2019-09-30
5 Dysponent LO Stowarzyszenie Studentów BEST 2019-01-25 2019-08-06
6 Członek KFG z LO Stowarzyszenie Studentów BEST 2019-01-25 2019-08-06
7 Członek RODOz z SSPW 2019-03-24 2019-03-24