Jakub Sękulski
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek RODOz z SSPW 2020-02-05 trwa
2 Przewodniczący RM Żaczek 2019-01-18 2020-01-15
3 Członek RM Żaczek 2019-01-16 2020-01-15
4 Dysponent RM Żaczek 2019-01-18 2020-01-15
5 Członek Parlament SSPW z RM Żaczek 2019-01-18 2020-01-15
6 Członek OC 2018-12-19 2019-04-22
7 Członek RODOz z SSPW 2019-03-11 2019-03-11
8 Pretendent KSSSPW z RM Żaczek 2018-02-01 2019-01-22
9 Członek KDS z RM Żaczek 2018-02-03 2019-01-16
10 Członek RM Żaczek 2018-01-11 2019-01-16
11 Członek KDS z RM Żaczek 2018-02-01 2018-02-03