Aleksandra Nowosad
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek OC 2017-03-05 2019-04-22
2 Dysponent WRS IChiP 2018-02-01 2019-01-16
3 Członek WRS IChiP 2018-01-11 2019-01-16
4 Członek KFG z WRS IChiP 2018-02-01 2019-01-16
5 Członek Parlament SSPW z WRS IChiP 2017-01-13 2018-01-21
6 Dysponent WRS IChiP 2017-01-13 2018-01-21
7 Członek WRS IChiP 2017-01-13 2018-01-21
8 Przewodniczący WRS IChiP 2017-01-13 2018-01-21
9 Członek Parlament SSPW z WRS IChiP 2016-08-24 2017-01-13
10 Przewodniczący WRS IChiP 2016-08-24 2017-01-13
11 Członek WRS IChiP 2016-01-21 2017-01-13
12 Dysponent WRS IChiP 2016-08-24 2017-01-13
13 Członek KK z WRS IChiP 2016-03-01 2016-10-14