Sergiusz Staszczyk
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek RM Tatrzańska 2019-01-16 2020-01-15
2 Przewodniczący RM Tatrzańska 2019-01-16 2020-01-15
3 Członek Parlament SSPW z RM Tatrzańska 2019-01-16 2020-01-15
4 Dysponent RM Tatrzańska 2019-01-16 2020-01-15
5 Członek RM Tatrzańska 2018-01-11 2019-01-16
6 Członek KDS z RM Tatrzańska 2018-02-01 2019-01-16