Karolina Turowska
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek RS KNEiS 2019-01-16 2020-01-15
2 Członek KZ z RS KNEiS 2018-01-24 2019-01-16
3 Członek RS KNEiS 2018-01-11 2019-01-16
4 Przewodniczący RS KNEiS 2017-01-13 2018-01-21
5 Członek Parlament SSPW z RS KNEiS 2017-01-13 2018-01-21
6 Dysponent RS KNEiS 2017-01-13 2018-01-21
7 Członek RS KNEiS 2017-01-13 2018-01-21
8 Członek RS KNEiS 2016-01-21 2017-01-13
9 Członek KSiT z RS KNEiS 2015-01-23 2016-01-21
10 Członek RS KNEiS 2015-01-21 2016-01-21