Maciej Pisula
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek WKS MEiL 2016-06-10 2019-01-22
2 Członek WRS MEiL 2018-01-11 2019-01-16
3 Dysponent WRS MEiL 2017-01-13 2018-01-21
4 Członek WRS MEiL 2017-01-13 2018-01-21
5 Przewodniczący WRS MEiL 2017-01-13 2018-01-21
6 Członek Parlament SSPW z WRS MEiL 2017-01-13 2018-01-21
7 Członek Parlament SSPW z WRS MEiL 2018-01-11 2018-01-18
8 Członek WRS MEiL 2016-01-21 2017-01-13
9 Członek KIP z WRS MEiL 2016-03-01 2017-01-13