Marta Olczak
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek OC 2017-03-17 2019-04-22
2 Członek Parlament SSPW z WRS Arch. 2018-01-11 2019-01-16
3 Członek WRS Arch. 2018-01-11 2019-01-16
4 Członek KSiT z WRS Arch. 2017-01-26 2018-01-21
5 Członek WRS Arch. 2017-01-13 2018-01-21
6 Członek Parlament SSPW z WRS Arch. 2017-03-19 2018-01-21
7 Członek WRS Arch. 2016-01-21 2017-01-13
8 Członek KSiT z WRS Arch. 2016-02-28 2017-01-13