Karolina Bogdanowicz
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek ED IM 2016-01-21 trwa
2 Członek OC 2017-04-05 2019-04-22
3 Członek Parlament SSPW z WRS IM 2017-01-13 2018-01-21
4 Członek WRS IM 2017-01-13 2018-01-21
5 Dysponent WRS IM 2017-01-13 2018-01-21
6 Przewodniczący WRS IM 2017-01-13 2018-01-21
7 Członek WKS IM 2016-07-15 2018-01-12
8 Członek KK z WRS IM 2017-10-29 2017-10-29
9 Członek KFG z WRS IM 2017-02-06 2017-02-06
10 Członek WKK IM 2016-03-22 2017-01-26
11 Sekretarz jednostki WRS IM 2016-03-22 2017-01-19
12 Członek WRS IM 2016-01-21 2017-01-13
13 Członek Parlament SSPW z WRS IM 2016-01-21 2017-01-13
14 Członek KS z WRS IM 2016-03-01 2017-01-13
15 Członek WKK IM 2015-03-03 2016-03-22
16 Członek WRS IM 2015-01-21 2016-01-21
17 Członek KZ z WRS IM 2015-01-31 2016-01-21
18 Sekretarz jednostki WRS IM 2015-02-11 2015-02-11
19 Sekretarz jednostki WRS IM 2015-02-11 2015-02-11
20 Sekretarz jednostki WRS IM 2015-02-11 2015-02-11
21 Sekretarz jednostki WRS IM 2015-02-11 2015-02-11