Sylwia Gawron
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Stowarzyszony WRS GiK 2016-05-25 trwa
2 Stowarzyszony KZ 2017-02-21 trwa
3 Członek OC 2017-03-03 2019-04-22
4 Stowarzyszony KIP 2017-01-29 2018-01-22
5 Członek WRS GiK 2017-01-13 2018-01-21
6 Przewodniczący WRS GiK 2017-01-13 2018-01-21
7 Członek Parlament SSPW z WRS GiK 2017-01-13 2018-01-21
8 Dysponent WRS GiK 2017-01-13 2018-01-21
9 Członek Bluzy PW z WRS GiK 2015-02-06 2017-11-10
10 Przewodniczący WKW GiK 2016-02-09 2016-10-12
11 Członek WKW GiK 2016-02-08 2016-10-12
12 Członek WRS GiK 2015-01-21 2016-01-21
13 Członek KZ z WRS GiK 2015-01-31 2016-01-21