Agnieszka Tora
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek ED ICHiP 2016-01-21 trwa
2 Członek WKS IChiP 2016-07-16 2020-02-19
3 Członek OC 2017-01-05 2019-04-22
4 Dysponent WRS IChiP 2017-03-19 2018-01-21
5 Członek KFG z WRS IChiP 2017-03-19 2018-01-21
6 Członek Parlament SSPW z WRS IChiP 2017-01-13 2018-01-21
7 Członek WRS IChiP 2017-01-13 2018-01-21
8 Członek KFG z WRS IChiP 2016-03-01 2017-01-13
9 Członek Parlament SSPW z WRS IChiP 2016-01-21 2017-01-13
10 Członek WRS IChiP 2016-01-21 2017-01-13
11 Dysponent WRS IChiP 2016-03-01 2017-01-13
12 Członek Grupa Prawo 2016-06-11 2016-12-01
13 Członek KS z WRS IChiP 2015-02-25 2016-01-21
14 Członek WRS IChiP 2015-01-21 2016-01-21