Aneta Artych
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Moderator Zawartości Strony BEST Warszawa 2017-11-05 trwa
2 Członek BEST Warszawa 2017-08-23 trwa
3 Członek KD z LO Stowarzyszenie Studentów BEST 2018-02-13 2019-01-16
4 Członek Parlament SSPW z LO Stowarzyszenie Studentów BEST 2018-01-24 2019-01-16
5 Członek KZ z LO Stowarzyszenie Studentów BEST 2018-02-13 2019-01-16
6 Członek LO Stowarzyszenie Studentów BEST 2018-01-11 2019-01-16
7 Przewodniczący LO Stowarzyszenie Studentów BEST 2018-01-11 2019-01-16
8 Dysponent BEST Warszawa 2017-09-08 2018-09-25
9 Przewodniczący BEST Warszawa 2017-09-08 2018-09-25