Kinga Szarkowska
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek BEST Warszawa 2017-01-05 trwa
2 Pretendent KSSSPW z LO Stowarzyszenie Studentów BEST 2017-02-15 2018-01-25
3 Członek Parlament SSPW z LO Stowarzyszenie Studentów BEST 2017-01-13 2018-01-21
4 Członek LO Stowarzyszenie Studentów BEST 2017-01-13 2018-01-21
5 Dysponent LO Stowarzyszenie Studentów BEST 2017-02-15 2018-01-21
6 Członek KFG z LO Stowarzyszenie Studentów BEST 2017-02-15 2018-01-21
7 Członek WRS MiNI 2016-01-21 2016-02-29