Łukasz Gala
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek RODOz z SSPW 2019-01-14 trwa
2 Członek Poczta SSPW 2019-09-05 trwa
3 Stowarzyszony RM Ustronie 2019-01-20 trwa
4 Sekretarz SSPW 2019-02-05 2020-01-31
5 Dysponent Biuro SSPW 2019-01-22 2020-01-23
6 Przewodniczący Biuro SSPW 2019-01-22 2020-01-23
7 Dysponent Parlament SSPW 2019-01-22 2020-01-23
8 Członek Parlament SSPW 2019-01-22 2020-01-23
9 Przewodniczący Parlament SSPW 2019-01-22 2020-01-23
10 Dysponent KSSSPW 2019-01-22 2020-01-23
11 Członek KSSSPW 2019-01-22 2020-01-23
12 Przewodniczący KSSSPW 2019-01-22 2020-01-23
13 Przewodniczący SSPW 2019-01-22 2020-01-23
14 Moderator Zawartości Strony RM Ustronie 2015-02-23 2020-01-21
15 Członek OC 2017-12-04 2019-04-22
16 Pretendent KSSSPW z RM Ustronie 2019-01-20 2019-01-22
17 Członek KS z KDS 2018-01-15 2019-01-22
18 Członek KKw z KDS 2018-01-15 2019-01-22
19 Dysponent KDS 2018-01-15 2019-01-22
20 Członek KDS 2018-01-15 2019-01-22
21 Przewodniczący KDS 2018-01-15 2019-01-22
22 Członek KSSSPW 2018-01-15 2019-01-22
23 Członek RM Ustronie 2018-01-11 2019-01-16
24 Moderator Zawartości Strony SEKS 2018-05-29 2018-08-29
25 Pełnomocnik tymczasowy KK 2018-08-21 2018-08-27
26 Pełnomocnik tymczasowy KK 2018-08-21 2018-08-27
27 Pretendent KSSSPW z RM Ustronie 2018-01-11 2018-01-25
28 Dysponent RM Ustronie 2017-01-13 2018-01-21
29 Członek RM Ustronie 2017-01-13 2018-01-21
30 Członek Parlament SSPW z RM Ustronie 2017-01-13 2018-01-21
31 Przewodniczący RM Ustronie 2017-01-13 2018-01-21
32 Członek Parlament SSPW z RM Ustronie 2016-01-21 2017-01-13
33 Przewodniczący RM Ustronie 2016-01-21 2017-01-13
34 Dysponent RM Ustronie 2016-01-21 2017-01-13
35 Członek RM Ustronie 2016-01-21 2017-01-13
36 Członek KKw z RM Ustronie 2015-03-03 2016-01-21
37 Członek RM Ustronie 2015-01-21 2016-01-21