Adrianna Kissa
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek WRS IBHiIŚ 2018-01-11 2018-10-15
2 Członek Parlament SSPW z WRS IBHiIŚ 2017-01-13 2018-01-21
3 Dysponent WRS IBHiIŚ 2017-01-13 2018-01-21
4 Członek WRS IBHiIŚ 2017-01-13 2018-01-21
5 Przewodniczący WRS IBHiIŚ 2017-01-13 2018-01-21
6 Członek KK z WRS IBHiIŚ 2016-03-03 2017-01-13
7 Członek WRS IBHiIŚ 2016-01-21 2017-01-13