Magdalena Gałecka
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek ED AiNS 2016-01-21 2019-10-25
2 Członek OC 2017-04-13 2019-04-22
3 Członek Parlament SSPW z WRS AiNS 2017-01-13 2018-01-21
4 Członek WRS AiNS 2017-01-13 2018-01-21
5 Dysponent WRS AiNS 2017-01-13 2018-01-21
6 Przewodniczący WRS AiNS 2017-01-13 2018-01-21
7 Członek Bluzy PW z WRS AiNS 2015-03-09 2017-11-10
8 Sekretarz jednostki WRS AiNS 2017-01-16 2017-01-16
9 Sekretarz jednostki WRS AiNS 2016-03-02 2017-01-16
10 Członek WRS AiNS 2016-01-21 2017-01-13
11 Dysponent WRS AiNS 2016-05-03 2017-01-13
12 Członek Parlament SSPW z WRS AiNS 2016-01-21 2017-01-13
13 Członek KFG z WRS AiNS 2016-05-03 2017-01-13
14 Sekretarz jednostki WRS AiNS 2015-03-09 2016-03-02
15 Członek WRS AiNS 2015-01-21 2016-01-21
16 Członek Parlament SSPW z WRS AiNS 2015-05-12 2015-05-18
17 Członek WRS AiNS 2014-04-29 2015-01-17