Jan Sławek
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Moderator Zawartości Strony KS 2016-05-22 trwa
2 Stowarzyszony WRS SiMR 2018-02-20 trwa
3 Członek ED SiMR 2016-01-21 trwa
4 Stowarzyszony KS 2018-01-22 trwa
5 Sekretarz SSPW 2017-04-12 2020-01-08
6 Członek OC 2016-02-06 2019-04-22
7 Moderator Zawartości Strony Saying 2017-08-13 2018-11-26
8 Członek Saying 2017-08-10 2018-11-26
9 Członek Strona SSPW 2016-02-05 2018-05-23
10 Moderator Zawartości Strony WKK SiMR 2015-11-16 2018-05-17
11 Członek WRS SiMR 2017-01-13 2018-01-21
12 Członek Parlament SSPW z WRS SiMR 2017-01-13 2018-01-21
13 Członek KDS z KS 2017-01-21 2018-01-15
14 Dysponent KS 2017-01-21 2018-01-15
15 Członek KS 2017-01-22 2018-01-15
16 Przewodniczący KS 2017-01-21 2018-01-15
17 Członek KSSSPW 2017-01-21 2018-01-15
18 Członek Bluzy PW z WRS SiMR 2015-03-12 2017-11-10
19 Dysponent WRS SiMR 2017-11-09 2017-11-09
20 Członek KFG z WRS SiMR 2017-11-09 2017-11-09
21 Pretendent KSSSPW z WRS SiMR 2017-01-17 2017-01-21
22 Dysponent KS 2016-01-26 2017-01-21
23 Członek KS 2016-01-26 2017-01-21
24 Przewodniczący KS 2016-01-26 2017-01-21
25 Członek KSSSPW 2016-01-26 2017-01-21
26 Członek Parlament SSPW z WRS SiMR 2016-06-28 2017-01-13
27 Członek WRS SiMR 2016-01-21 2017-01-13
28 Członek WKS SiMR 2015-04-17 2016-04-26
29 Członek KKw z WKK SiMR 2015-11-16 2016-03-08
30 Członek WKK SiMR 2015-11-16 2016-03-08
31 Przewodniczący WKK SiMR 2015-11-16 2016-03-08
32 Członek Parlament SSPW z WRS SiMR 2016-01-21 2016-01-22
33 Członek WRS SiMR 2015-01-21 2016-01-21
34 Członek WKK SiMR 2015-04-17 2015-11-16
35 Członek WRS SiMR 2014-01-20 2015-01-17
36 Sekretarz jednostki WRS SiMR 2014-02-14 2015-01-17
37 Dysponent WRS SiMR 2014-02-06 2015-01-17
38 Członek KFG z WRS SiMR 2014-02-06 2015-01-17