Maksymilian Gawin
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek KNZP "PMArt" 2016-01-21 trwa
2 Członek RODOz z SSPW 2020-02-04 trwa
3 Stowarzyszony RM Mikrus 2019-01-22 trwa
4 Członek WKK MEiL 2019-04-14 2020-05-15
5 Członek SKA 2016-01-13 2019-12-10
6 Członek WKK Rektorska 2019-04-24 2019-05-18
7 Członek OC 2018-11-09 2019-04-22
8 Stowarzyszony OC 2017-05-18 2019-04-22
9 Członek WKK MEiL 2019-03-26 2019-04-14
10 Dysponent SKA 2017-04-20 2019-04-01
11 Przewodniczący WKK MEiL 2019-03-21 2019-03-26
12 Członek WKK MEiL 2019-03-21 2019-03-26
13 Członek KKw z WKK MEiL 2019-03-21 2019-03-26
14 Przewodniczący WKK MEiL 2019-03-21 2019-03-21
15 Członek WKK MEiL 2019-03-21 2019-03-21
16 Członek KKw z WKK MEiL 2019-03-21 2019-03-21
17 Członek KKw z WKK MEiL 2018-04-12 2019-03-21
18 Członek WKK MEiL 2018-04-12 2019-03-21
19 Przewodniczący WKK MEiL 2018-04-12 2019-03-17
20 Członek RODOz z SSPW 2019-03-11 2019-03-11
21 Członek Parlament SSPW z RM Mikrus 2018-01-11 2019-01-16
22 Członek RM Mikrus 2018-01-11 2019-01-16
23 Dysponent RM Mikrus 2018-01-11 2019-01-16
24 Przewodniczący RM Mikrus 2017-04-19 2019-01-16
25 Członek WKK Rektorska 2018-04-17 2018-05-15
26 Członek KKw z WKK MEiL 2017-02-21 2018-04-12
27 Członek WKK MEiL 2017-02-21 2018-04-12
28 Przewodniczący WKK MEiL 2017-02-21 2018-04-12
29 Członek RM Mikrus 2017-01-13 2018-01-21
30 Przewodniczący RM Mikrus 2018-01-11 2018-01-21
31 Członek Parlament SSPW z RM Mikrus 2017-04-19 2018-01-21
32 Dysponent RM Mikrus 2017-04-19 2018-01-21
33 Członek WKK BM 2017-05-18 2017-05-27
34 Członek KDS z RM Mikrus 2017-02-03 2017-05-07
35 Członek KKw z WKK MEiL 2016-05-27 2017-02-21
36 Członek WKK MEiL 2016-05-27 2017-02-21
37 Przewodniczący WKK MEiL 2016-05-27 2017-02-21
38 Członek KDS z RM Mikrus 2016-03-15 2017-01-13
39 Członek RM Mikrus 2016-01-21 2017-01-13
40 Członek WKK MEiL 2016-03-04 2016-05-27