Łukasz Śpiewak
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek OC 2017-05-18 2019-04-22
2 Członek Parlament SSPW z RM Riviera 2017-01-13 2018-01-21
3 Członek RM Riviera 2017-01-13 2018-01-21
4 Dysponent RM Riviera 2017-01-13 2018-01-21
5 Przewodniczący RM Riviera 2017-01-13 2018-01-21
6 Członek Parlament SSPW z RM Riviera 2016-10-07 2017-01-13
7 Członek RM Riviera 2016-01-21 2017-01-13
8 Przewodniczący RM Riviera 2016-10-07 2017-01-13
9 Dysponent RM Riviera 2016-10-07 2017-01-13
10 Członek KDS z RM Riviera 2016-11-15 2017-01-13
11 Członek RM Riviera 2015-01-21 2016-01-21