Izabela Kaczmarek
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek OC 2016-11-27 2019-04-22
2 Przewodniczący RM Żaczek 2018-01-11 2019-01-16
3 Dysponent RM Żaczek 2018-01-11 2019-01-16
4 Członek RM Żaczek 2018-01-11 2019-01-16
5 Członek Parlament SSPW z RM Żaczek 2018-01-11 2019-01-16
6 Członek KDS z RM Żaczek 2018-02-03 2018-02-03
7 Członek Parlament SSPW z RM Żaczek 2017-01-13 2018-01-21
8 Członek RM Żaczek 2017-01-13 2018-01-21
9 Przewodniczący RM Żaczek 2017-01-13 2018-01-21
10 Członek KDS z RM Żaczek 2017-01-30 2018-01-21
11 Dysponent RM Żaczek 2017-01-13 2018-01-21
12 Członek WKK Awaryjna 2016-09-27 2017-06-07
13 Przewodniczący RM Żaczek 2016-01-21 2017-01-13
14 Członek RM Żaczek 2016-01-21 2017-01-13
15 Członek KDS z RM Żaczek 2016-04-11 2017-01-13
16 Członek Parlament SSPW z RM Żaczek 2016-01-21 2017-01-13
17 Dysponent RM Żaczek 2016-01-21 2017-01-13
18 Dysponent RM Żaczek 2015-09-22 2016-01-21
19 Członek KDS z RM Żaczek 2015-01-29 2016-01-21
20 Członek RM Żaczek 2015-01-21 2016-01-21
21 Przewodniczący RM Żaczek 2015-09-22 2016-01-21
22 Członek Parlament SSPW z RM Żaczek 2015-09-22 2016-01-21