Inga Brunka
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Stowarzyszony RM Wcześniak 2019-04-28 2020-03-31
2 Członek WRS BMiP 2019-01-16 2020-01-15
3 Członek RM Wcześniak 2019-01-16 2020-01-15
4 Dysponent RM Wcześniak 2019-01-16 2020-01-15
5 Sekretarz jednostki WRS BMiP 2018-01-25 2020-01-15
6 Członek Parlament SSPW z RM Wcześniak 2019-01-16 2019-03-01
7 Przewodniczący RM Wcześniak 2019-01-16 2019-02-28
8 Członek WRS BMiP 2018-01-11 2019-01-16
9 Członek RM Wcześniak 2018-01-11 2019-01-16
10 Przewodniczący RM Wcześniak 2018-01-11 2019-01-16
11 Członek Parlament SSPW z RM Wcześniak 2018-01-11 2019-01-16
12 Dysponent RM Wcześniak 2018-01-11 2019-01-16
13 Członek KDS z RM Wcześniak 2018-02-02 2019-01-16
14 Członek RM Wcześniak 2017-01-13 2018-01-21
15 Przewodniczący RM Wcześniak 2017-01-13 2018-01-21
16 Członek KDS z RM Wcześniak 2017-02-03 2018-01-21
17 Członek Parlament SSPW z RM Wcześniak 2017-01-13 2018-01-21
18 Dysponent RM Wcześniak 2017-01-13 2018-01-21
19 Członek WRS BMiP 2017-01-13 2018-01-21
20 Członek RM Wcześniak 2016-01-21 2017-01-13
21 Członek WRS BMiP 2016-01-21 2017-01-13
22 Członek KKw z RM Wcześniak 2016-06-10 2017-01-13