Monika Standziak
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek OC 2015-09-15 2019-04-22
2 Członek KR 2017-05-22 2018-04-26
3 Członek KIP 2015-01-23 2018-01-15
4 Członek KA 2014-09-25 2018-01-15
5 Członek Parlament SSPW z WRS AiNS 2017-01-13 2017-05-11
6 Członek WRS AiNS 2017-01-13 2017-05-11
7 Członek Strona SSPW 2014-04-17 2017-01-23
8 Dysponent WRS AiNS 2016-01-21 2017-01-13
9 Członek WRS AiNS 2016-01-21 2017-01-13
10 Członek Parlament SSPW z WRS AiNS 2016-01-21 2017-01-13
11 Przewodniczący WRS AiNS 2016-01-21 2017-01-13
12 Moderator Zawartości Strony KA 2014-09-25 2016-10-28
13 Członek Grupa Prawo 2016-06-11 2016-08-16
14 Przewodniczący KA 2014-09-25 2016-05-12
15 Przewodniczący OC z KIP 2015-09-10 2016-05-09
16 Moderator Zawartości Strony OC 2016-01-10 2016-05-09
17 Członek Grono SSPW 2016-03-12 2016-04-26
18 Sekretarz jednostki Grono SSPW 2015-03-09 2016-04-26
19 Dysponent Grono SSPW 2016-03-12 2016-04-26
20 Przewodniczący Grono SSPW 2016-03-12 2016-04-26
21 Administrator Wszystkiego SSPW 2015-03-08 2016-04-20
22 Dysponent KIP 2015-01-23 2016-01-26
23 Przewodniczący KIP 2015-01-23 2016-01-26
24 Członek KSSSPW 2014-01-22 2016-01-26
25 Przewodniczący Grono SSPW 2015-04-13 2016-01-21
26 Członek Parlament SSPW z WRS AiNS 2015-05-18 2016-01-21
27 Członek WRS AiNS 2015-05-06 2016-01-21
28 Członek Parlament SSPW z Grono SSPW 2015-04-13 2016-01-21
29 Dysponent Grono SSPW 2015-04-13 2016-01-21
30 Członek Grono SSPW 2015-02-12 2016-01-21
31 Przewodniczący Grono SSPW 2015-03-06 2015-04-13
32 Członek WKK AiNS 2014-12-09 2015-03-14
33 Sekretarz jednostki Grono SSPW 2015-03-09 2015-03-09
34 Sekretarz jednostki Grono SSPW 2015-03-06 2015-03-09
35 Członek WRS AiNS 2014-01-20 2015-01-21
36 Przewodniczący KIP 2014-01-22 2015-01-17
37 Dysponent KIP 2014-01-22 2015-01-17
38 Członek KIP 2014-01-22 2015-01-17
39 Członek KIP z WRS AiNS 2013-01-28 2014-01-22
40 Członek WRS AiNS 2013-01-21 2014-01-20