Marta Przybylska
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek OC 2015-10-27 2019-04-22
2 Członek Strona SSPW 2018-01-21 2018-05-23
3 Członek KR 2017-05-22 2018-04-26
4 Członek Strona SSPW 2017-06-13 2018-01-15
5 Członek ED Mechatroniki 2016-01-21 2018-01-15
6 Członek Strona SSPW 2015-01-29 2017-01-23
7 Dysponent Biuro SSPW 2016-11-02 2017-01-21
8 Dysponent Parlament SSPW 2016-07-11 2017-01-21
9 Członek Parlament SSPW 2016-07-11 2017-01-21
10 Przewodniczący Parlament SSPW 2016-07-11 2017-01-21
11 Członek KSSSPW 2016-07-11 2017-01-21
12 Przewodniczący KSSSPW 2016-07-11 2017-01-21
13 Dysponent KSSSPW 2016-07-11 2017-01-19
14 Członek RM Żaczek 2016-01-21 2017-01-13
15 Członek Grupa Prawo 2015-09-16 2016-12-01
16 Dysponent Biuro SSPW 2016-01-18 2016-10-19
17 Przewodniczący ZP SSPW 2015-09-23 2016-10-19
18 Klikacz Wszystkiego SSPW 2016-01-24 2016-10-19
19 Dysponent ŚI 2015-01-23 2016-10-19
20 Dysponent KFG 2016-10-19 2016-10-19
21 Członek KFG 2016-10-19 2016-10-19
22 Przewodniczący KFG 2016-10-19 2016-10-19
23 Dysponent KFG 2016-10-19 2016-10-19
24 Członek KFG 2016-10-19 2016-10-19
25 Przewodniczący KFG 2016-10-19 2016-10-19
26 Dysponent KFG 2016-01-26 2016-10-19
27 Członek KFG 2016-01-26 2016-10-19
28 Przewodniczący KFG 2016-01-26 2016-10-19
29 Pretendent KSSSPW z RM Żaczek 2016-07-06 2016-07-11
30 Dysponent Parlament SSPW 2016-07-10 2016-07-11
31 Członek Parlament SSPW 2016-07-11 2016-07-11
32 Przewodniczący Parlament SSPW 2016-07-11 2016-07-11
33 Dysponent KSSSPW 2016-01-26 2016-07-11
34 Członek KSSSPW 2016-01-26 2016-07-11
35 Przewodniczący KSSSPW 2016-07-11 2016-07-11
36 Pretendent KSSSPW z RM Żaczek 2016-07-06 2016-07-06
37 Pretendent KSSSPW z RM Żaczek 2016-07-05 2016-07-06
38 Pretendent KSSSPW z RM Żaczek 2016-07-05 2016-07-05
39 Pretendent KSSSPW z RM Żaczek 2016-07-05 2016-07-05
40 Pretendent KSSSPW z RM Żaczek 2016-07-05 2016-07-05
41 Pretendent KSSSPW z RM Żaczek 2016-07-05 2016-07-05
42 Pretendent KSSSPW z RM Żaczek 2016-07-05 2016-07-05
43 Członek WRS Mchtr 2016-01-21 2016-03-12
44 Dysponent Mały KFG 2015-01-23 2016-02-04
45 Przewodniczący Mały KFG 2015-02-10 2016-01-26
46 Członek WRS Mchtr 2015-01-21 2016-01-21
47 Członek KFG z WRS Mchtr 2016-01-26 2016-01-21
48 Członek Parlament SSPW z WRS Mchtr 2015-01-22 2016-01-21
49 Członek Grono SSPW 2015-04-12 2015-10-29
50 Przewodniczący Grono SSPW 2015-04-12 2015-04-13
51 Przewodniczący WRS Mchtr 2014-01-20 2015-01-17
52 Dysponent WRS Mchtr 2014-01-22 2015-01-17
53 Członek KFG z WRS Mchtr 2014-02-01 2015-01-17
54 Członek WRS Mchtr 2014-01-20 2015-01-17
55 Członek CBP 2013-02-24 2014-02-18
56 Członek KK z WRS Mchtr 2013-02-03 2014-01-28
57 Członek WRS Mchtr 2013-01-21 2014-01-20