Łukasz Krajewski
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek LO Amplitron 2019-01-16 trwa
2 Członek KNK 2014-06-17 trwa
3 Członek Amplitron 2014-04-29 trwa
4 Dysponent STER 2018-10-29 trwa
5 Przewodniczący STER 2018-10-29 trwa
6 Sekretarz jednostki STER 2018-10-26 trwa
7 Moderator Zawartości Strony STER 2018-10-26 trwa
8 Członek STER 2018-10-26 trwa
9 Moderator Zawartości Strony Amplitron 2018-08-28 trwa
10 Sekretarz jednostki Amplitron 2018-08-30 2019-08-30
11 Członek KONIK z Amplitron 2018-08-28 2019-08-30
12 Członek KZ z LO Amplitron 2019-01-29 2019-04-15
13 Przewodniczący LO Amplitron 2019-01-16 2019-01-27
14 Przewodniczący LO Amplitron 2018-01-11 2019-01-16
15 Członek Parlament SSPW z LO Amplitron 2018-01-24 2019-01-10
16 Członek LO Amplitron 2018-01-11 2019-01-10
17 Dysponent Amplitron 2017-06-01 2018-11-28
18 Przewodniczący Amplitron 2017-06-01 2018-11-28
19 Dysponent STER 2018-10-29 2018-10-29
20 Przewodniczący STER 2018-10-29 2018-10-29
21 Moderator Zawartości Strony STER 2018-10-26 2018-10-26
22 Sekretarz jednostki Amplitron 2018-08-28 2018-08-30
23 Sekretarz jednostki Amplitron 2018-08-28 2018-08-28
24 Członek LO Amplitron 2017-01-13 2018-01-21
25 Członek LO Amplitron 2016-01-21 2017-01-13
26 Członek RKN 2015-01-31 2016-02-15
27 Moderator Zawartości Strony RKN 2015-01-31 2016-02-15
28 Członek zarządu RKN 2015-01-31 2016-02-15
29 Członek KK z LO Amplitron 2015-03-17 2016-01-21
30 Członek KSiT z LO Amplitron 2015-03-17 2016-01-21
31 Sekretarz jednostki RKN 2015-12-05 2015-12-05
32 Sekretarz jednostki KNK 2014-06-17 2014-06-20