Artur Braksator
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Dysponent RM Bratniak-Muszelka 2017-01-13 2018-01-21
2 Członek RM Bratniak-Muszelka 2017-01-13 2018-01-21
3 Członek Parlament SSPW z RM Bratniak-Muszelka 2017-01-13 2018-01-21
4 Przewodniczący RM Bratniak-Muszelka 2017-01-13 2017-10-12
5 Członek WKK Elektr. 2016-06-06 2017-02-09
6 Członek RM Bratniak-Muszelka 2016-06-22 2017-01-13
7 Członek WKK Elektr. 2016-05-09 2016-06-06
8 Członek WKK Elektr. 2016-05-09 2016-05-09
9 Członek RM Bratniak-Muszelka 2016-01-21 2016-03-12
10 Sekretarz jednostki RM Bratniak-Muszelka 2015-02-23 2016-03-12
11 Dysponent RM Bratniak-Muszelka 2015-10-13 2016-01-21
12 Członek RM Bratniak-Muszelka 2015-02-11 2016-01-21
13 Członek Parlament SSPW z RM Bratniak-Muszelka 2015-10-13 2016-01-21
14 Przewodniczący RM Bratniak-Muszelka 2015-10-13 2016-01-21