Komisja Sportu i Turystyki


Puchar PW

Torwar

Liga Kartingowa

Juwenalia Na Sportowo

Wyjazdy Ekstremalne

Siłownie

Poradnik KSiTowca

Komisja Sportu i Turystyki
Opis komisji

Jest jedną z siedmiu Komisji programowych Samorządu Studentów PW. Jej zadania oscylują wokół promocji dobrze zorganizowanego sportu oraz turystyki wśród studentów. Komisja oferuje także pomoc merytoryczną i finansową dla przedsięwzięć organizowanych w ramach organizacji działających na PW i Wydziałowych Rad Samorządu.

Komisja Sportu i Turystyki składa się z delegatów Wydziałowych Rad Samorządu i organizacji studenckich, posiadających reprezentację w Parlamencie Studentów PW, oraz Przewodniczącego Komisji.

Komisja wspiera rozwój aktywności sportowej i turystycznej studentów naszej uczelni (dofinansowuje i wspiera merytorycznie organizację rajdów, spływów kajakowych, wypraw do odległych zakątków świata, rejsów itp.) Obiektem starań KSiT jest także doprowadzenie do rozbudowy schroniska studenckiego „Koliba”. Jest to przepięknie położone schronisko górskie w Bieszczadach wybudowane przez studentów. Może służyć jako idealna baza wypadowa do uprawiania turystyki w tym pełnym dziewiczej przyrody zakątku Polski. Komisja umożliwia także uczestniczenie w wielu dodatkowych atrakcyjnych zajęciach o charakterze sportowym i turystycznym oraz wspiera sportowców. W ramach Komisji pracuje również zespół zajmujący się przygotowaniem Obozu Roku "0" PW.

Dzięki dofinansowaniu z Komisji można realizować ambitne projekty. Do ciekawszych można zaliczyć: cykl obozów szybowcowych, wyprawa do Azji, w Karpaty Południowe, w Góry Kaukazu, do Chin i lądem do Nepalu. Komisja organizuje także wiele dodatkowych atrakcyjnych zajęć o charakterze sportowym i turystycznym oraz wspiera sportowców z Klubu Uczelnianego AZS PW, KNL i innych.

 

Torwar

Dodane: 2012-11-19, przez Karol Bujalski   

Jak co roku, Zamiast nudnych, ciągnących się w nieskończoność, zimowych wieczorów proponuujemy darmowe ślizgawki na największym krytym lodowisku w Warszawie ! Jedyny koszt to wyporzyczenie łyżew dla tych, którzy nie mają swoich, a jest to koszt jednego browarka ! tylko 5zł !


Zapewniamy niezapomniane wrażenia :

    Zaczynając od strachu wejścia na lód ...
    Przez wywrotki jadąc przy bandzie ...
    Wspólne tańce przy rytmach najlepszych kawałków muzycznych ...
    Pociągi na 40 osób ...
    Wspólne zdjęcia robione przez klub fotograficzny FOCUS ...
    Slalomy, piruety, skoki przez innych, którzy się niechcąco przewrócili …
    Kończąc na prezentach niespodziankach rozdawanych uczestnikom od czasu do czasu jakiś okazji, bez okazji, tak po prostu ? Przyjdź ! Poślizgaj się ! Pobaw się z nami ! Przekonaj się o tym wszystkim i twórz z nami nową historią tego eventu !