Komisja Sportu i Turystyki


Puchar PW

Torwar

Liga Kartingowa

Juwenalia Na Sportowo

Wyjazdy Ekstremalne

Siłownie

Poradnik KSiTowca

Komisja Sportu i Turystyki
Opis komisji

Jest jedną z siedmiu Komisji programowych Samorządu Studentów PW. Jej zadania oscylują wokół promocji dobrze zorganizowanego sportu oraz turystyki wśród studentów. Komisja oferuje także pomoc merytoryczną i finansową dla przedsięwzięć organizowanych w ramach organizacji działających na PW i Wydziałowych Rad Samorządu.

Komisja Sportu i Turystyki składa się z delegatów Wydziałowych Rad Samorządu i organizacji studenckich, posiadających reprezentację w Parlamencie Studentów PW, oraz Przewodniczącego Komisji.

Komisja wspiera rozwój aktywności sportowej i turystycznej studentów naszej uczelni (dofinansowuje i wspiera merytorycznie organizację rajdów, spływów kajakowych, wypraw do odległych zakątków świata, rejsów itp.) Obiektem starań KSiT jest także doprowadzenie do rozbudowy schroniska studenckiego „Koliba”. Jest to przepięknie położone schronisko górskie w Bieszczadach wybudowane przez studentów. Może służyć jako idealna baza wypadowa do uprawiania turystyki w tym pełnym dziewiczej przyrody zakątku Polski. Komisja umożliwia także uczestniczenie w wielu dodatkowych atrakcyjnych zajęciach o charakterze sportowym i turystycznym oraz wspiera sportowców. W ramach Komisji pracuje również zespół zajmujący się przygotowaniem Obozu Roku "0" PW.

Dzięki dofinansowaniu z Komisji można realizować ambitne projekty. Do ciekawszych można zaliczyć: cykl obozów szybowcowych, wyprawa do Azji, w Karpaty Południowe, w Góry Kaukazu, do Chin i lądem do Nepalu. Komisja organizuje także wiele dodatkowych atrakcyjnych zajęć o charakterze sportowym i turystycznym oraz wspiera sportowców z Klubu Uczelnianego AZS PW, KNL i innych.

 

Liga Kartingowa

Dodane: 2012-10-29, przez Karol Bujalski   

Drodzy studenci Politechniki Warszawskiej!!! Pragniemy zaprosić Was wszystkich do udziału w Lidze Kartingowej Politechniki Warszawskiej. Jeśli lubisz dobrą zabawę, sportową rywalizację, potrzeba Ci dreszczyku emocji to jest właśnie coś dla Ciebie!!!

Nie zwlekaj, czeka tylko 60 miejsc dla najszybszych!!!

Startujemy już 19 listopada o 20:00, kolejne wyścigi 3.12 i 17.12.

Wyścigi będą odbywały się na najdłuższym halowym torze kartingowym w Polsce, Racing Center Warsaw zlokalizowanym przy ul. Modularnej 3a w Warszawie.

Na jedno spotkanie składają się rozgrzewka, kwalifikacje i wyścig!!!

Koszt uczestnictwa to 200 PLN za całą Ligę, czyli 3 spotkania – w sumie 90 minut jazdy!!!

Więcej informacji, regulamin oraz zapisy na naszej stronie na FB:

https://www.facebook.com/events/441382909232363/