Komisja Sportu i Turystyki


Puchar PW

Torwar

Liga Kartingowa

Juwenalia Na Sportowo

Wyjazdy Ekstremalne

Siłownie

Poradnik KSiTowca

Komisja Sportu i Turystyki
Opis komisji

Jest jedną z siedmiu Komisji programowych Samorządu Studentów PW. Jej zadania oscylują wokół promocji dobrze zorganizowanego sportu oraz turystyki wśród studentów. Komisja oferuje także pomoc merytoryczną i finansową dla przedsięwzięć organizowanych w ramach organizacji działających na PW i Wydziałowych Rad Samorządu.

Komisja Sportu i Turystyki składa się z delegatów Wydziałowych Rad Samorządu i organizacji studenckich, posiadających reprezentację w Parlamencie Studentów PW, oraz Przewodniczącego Komisji.

Komisja wspiera rozwój aktywności sportowej i turystycznej studentów naszej uczelni (dofinansowuje i wspiera merytorycznie organizację rajdów, spływów kajakowych, wypraw do odległych zakątków świata, rejsów itp.) Obiektem starań KSiT jest także doprowadzenie do rozbudowy schroniska studenckiego „Koliba”. Jest to przepięknie położone schronisko górskie w Bieszczadach wybudowane przez studentów. Może służyć jako idealna baza wypadowa do uprawiania turystyki w tym pełnym dziewiczej przyrody zakątku Polski. Komisja umożliwia także uczestniczenie w wielu dodatkowych atrakcyjnych zajęciach o charakterze sportowym i turystycznym oraz wspiera sportowców. W ramach Komisji pracuje również zespół zajmujący się przygotowaniem Obozu Roku "0" PW.

Dzięki dofinansowaniu z Komisji można realizować ambitne projekty. Do ciekawszych można zaliczyć: cykl obozów szybowcowych, wyprawa do Azji, w Karpaty Południowe, w Góry Kaukazu, do Chin i lądem do Nepalu. Komisja organizuje także wiele dodatkowych atrakcyjnych zajęć o charakterze sportowym i turystycznym oraz wspiera sportowców z Klubu Uczelnianego AZS PW, KNL i innych.

 

Siłownie

Dodane: 2012-05-20, przez Karol Bujalski   

Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej zapewniła Wam fantastyczną promocję na siłownię! tylko teraz po atrakcyjnej cenie! Karnet do 3 Siłowni w Warszawie. "Sauna, basen i fitness w cenie!"

W pakiet karnetu wliczone jest korzystanie ze wszystkich klubów sieci Calypso Fitness

 

nieograniczona możliwość korzystania z siłowni

nieograniczona możliwość korzystania z zajęć fitness

nieograniczona możliwość korzystania z basenu i jacuzzi ( ADGAR PLAZA)

nieograniczona możliwość korzystania z sauny

indywidualna opieka instruktorska – obsługa V.I.P

Pomiar komponentów ciała ( poziom tkanki tłuszczowej, mięśni, wody ); pierwszeństwo w zapisach na zajęcia.


Budynek EUROPLEX
Ul. Puławska 17
02-515 Warszawa

C.H. Wola Park
Ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa

Adgar Plaza
ul. Postępu 15 A
02-676 Warszawa


Cena karnetu 85zł

Karnet ważny od 1 Czerwca przez miesiąc z możliwością przedłużenia.

Szczegółowe informacje oraz ZAPISY na stronie:

https://sites.google.com/site/silowniecalypsoo/