Komisja Sportu i Turystyki


Puchar PW

Torwar

Liga Kartingowa

Juwenalia Na Sportowo

Wyjazdy Ekstremalne

Siłownie

Poradnik KSiTowca

Komisja Sportu i Turystyki
Opis komisji

Jest jedną z siedmiu Komisji programowych Samorządu Studentów PW. Jej zadania oscylują wokół promocji dobrze zorganizowanego sportu oraz turystyki wśród studentów. Komisja oferuje także pomoc merytoryczną i finansową dla przedsięwzięć organizowanych w ramach organizacji działających na PW i Wydziałowych Rad Samorządu.

Komisja Sportu i Turystyki składa się z delegatów Wydziałowych Rad Samorządu i organizacji studenckich, posiadających reprezentację w Parlamencie Studentów PW, oraz Przewodniczącego Komisji.

Komisja wspiera rozwój aktywności sportowej i turystycznej studentów naszej uczelni (dofinansowuje i wspiera merytorycznie organizację rajdów, spływów kajakowych, wypraw do odległych zakątków świata, rejsów itp.) Obiektem starań KSiT jest także doprowadzenie do rozbudowy schroniska studenckiego „Koliba”. Jest to przepięknie położone schronisko górskie w Bieszczadach wybudowane przez studentów. Może służyć jako idealna baza wypadowa do uprawiania turystyki w tym pełnym dziewiczej przyrody zakątku Polski. Komisja umożliwia także uczestniczenie w wielu dodatkowych atrakcyjnych zajęciach o charakterze sportowym i turystycznym oraz wspiera sportowców. W ramach Komisji pracuje również zespół zajmujący się przygotowaniem Obozu Roku "0" PW.

Dzięki dofinansowaniu z Komisji można realizować ambitne projekty. Do ciekawszych można zaliczyć: cykl obozów szybowcowych, wyprawa do Azji, w Karpaty Południowe, w Góry Kaukazu, do Chin i lądem do Nepalu. Komisja organizuje także wiele dodatkowych atrakcyjnych zajęć o charakterze sportowym i turystycznym oraz wspiera sportowców z Klubu Uczelnianego AZS PW, KNL i innych.

 

Wyjazdy Ekstremalne

Dodane: 2012-05-15, przez Katarzyna Ołdziejewska   

Pragniesz sprawdzić siebie w trudnych warunkach? Masz pomysł na niezapomnianą wyprawe rowewem do Indii, paralotnią przez Atlantyk? Jeśli jedziesz w niesamowite miejsce na Ziemi, gdzie postronny człowiek nie dotrze z łatwością, to może chciałbyś pojechać tam pod patronatem Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej?

Jeśli tak, to przekonaj nas, że akurat Ty powinieneś otrzymać dofinansowanie z KSiT, które zmniejszy Twoje koszty wyjazdu. Pod uwagę będą brane: poziom ekstremalności, szansa powodzenia, promocja Uczelni i Komisji przez wyjazd, oryginalnośći  obecny etap przygotowań.Na początku zapoznaj się z regulaminem określającym warunki dofinansowania Wyjazdów Ekstremalnych 2012. Zgłoś swoją kandydaturę poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony poniżej.

Termin wypełnienia formularza mija z dniem 24 maja 2012. Wyślij do 24 maja 2012 prezentacje projektu na adres zuczexe@interia.pl w temacie wpisując ,,Wyjazd Ekstremalny 2012" i przyjdź 30 maja 2012 do Biura Samorządu Studentów PW (Gmach Główny) pokój 165 o godz. 18:15 zaprezentować Nam swój projekt.

 

Formularz Zgłoszenia