Komisja Kultury
Opis komisji

 

Komisję Kultury tworzy grupa ludzi, których głównym zadaniem jest szerzeniu kultury we wszystkich jej postaciach wśród studentów Polietchniki Warszawskiej

 

  • Staramy się przybliżyć studentom PW kulturę wyższą, organizując grupowe wyjścia do teatru, opery, na balet, koncerty muzyki klasycznej, jazzowej, bluesowej itp.
  • Organizujemy tradycyjne, wydziałowe imprezy integracyjne oraz najważniejsze święto studenckie Juwenalia Warszawskie.
  • Współpracujemy z jednostkami zewnętrznymi, które zajmują się działalnością kulturalną.
  • Współpracujemy z klubami studenckimi PW.
  • Dbamy o promocję kultury studenckiej, wspierając młodych artystów-studentów.
  • Opiniujemy akty prawne i działania podejmowane przez uczelnię, które są związane z szeroko rozumianą kulturą.

 

Portal Teatrowo

Dodane: 2011-08-29, przez Katarzyna Ołdziejewska   

 

Strona powstała z myślą o miłośnikach teatru/kina, którzy chcą oglądać spektakle i filmy jeszcze częściej i jeszcze taniej.

 

Teatrowo jest częścią platformy Zniżki.Sspw i obejmuje wszelką działalność związaną z kulturą kierowaną do studentów PW. Za pośrednictwem Teatrowa macie możliwość za mniejsze pieniądze (lub nawet za darmo!) korzystać z kulturalnej oferty naszej stolicy. W zakładce ‘Aktualności’ znajdziecie najświeższe promocje warszawskich teatrów kierowane do studentów Politechniki.

 

Teatrowo współpracuje aktualnie z teatrami i kinami studyjnymi. Ich opisy, najważniejsze linki i repertuary dostępne są w odpowiednich zakładkach na portalu. W przyszłości współpraca Teatrowa zostanie rozszerzona o kluby, w których usłyszeć można muzykę na żywo.

 

Chcesz wiedzieć kto za tym wszystkim stoi? Zapoznaj się z zakładką „Ekipa”. Tam dowiesz się kto opiekuje się danym teatrem/kinem. A może chcesz dołączyć do naszej wesołej ekipy kulturalnych ogarniaczy? Zapraszamy na spotkania rekrutacyjne, które odbywa się co roku na początku listopada. Na portalu możesz również napisać własną recenzję spektaklu, na którym byłeś/byłaś.

 

Zapraszamy serdecznie na naszą stronę na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/Teatrowosspwpl

oraz do dopisania się do naszej listy mailingowej: listy.samorzad.pw.edu.pl/mailman/listinfo/teatrowo-info