Komisja Informacji i Promocji


Promocja

Komisja Informacji i Promocji
Opis komisji

Komisja Informacji i Promocji została powołana w styczniu 2010 roku, po rocznych przygotowaniach. W dotychczasowej strukturze brakowało jednostki, która będzie odpowiadała za systematyczną wymianę informacji, nie tylko w ramach struktur Samorządu, ale także z władzami i pojedynczymi studentami Uczelni. 

 
W swoich założeniach Komisja zajmie się wizerunkiem Samorządu Studentów we wszelkiego rodzaju kanałach informacyjnych, zaczynając od Internetu, przez Media Studenckie po zewnętrzne patronaty medialne. W kręgu jej zainteresowań jest także pozyskiwanie środków zewnętrznych, wprowadzanie w realia Samorządu nowych działaczy oraz kontakty z jednostkami Politechniki Warszawskiej odpowiedzialnymi za szeroko rozumianą informację i promocję.

Plakatowanie

Dodane: 2011-10-03, przez Filip Szamborski   

Opis plakatowania

Chciałbym powiesić plakaty na słupach Politechniki Warszawskiej. Jak to zrobić?

Słupami Politechniki Warszawskiej dysponuje i zarządza Klub "Stodoła". Jeśli chcesz powiesić na nich plakaty powinieneś postąpić wg odpowienidch kroków:


 • Przygotować plakat w odpowiedniej formie:
  • rozmiar B1 (ewentualnie B2, mniejsze nie będą akceptowane)
  • obowiązkowo posiadają logotypy SSPW i mediów PW)
  • dotyczą projektów organizowanych bądź promowanych przez SSPW
 • Przedstawić projekt plakatu Przewodniczącemu Komisji Informacji i Promocji lub Komisji Kultury do akceptacji. Akceptacja może być w dowolnej formie:
  • elektronicznej (wysyłasz projekt na adres kip@samorzad.pw.edu.pl lub bezpośrednio do Przewodniczącego)
  • podczas dyżuru (godziny dyżurów podane są przy profilach odpowiednich Senatorów Studenckich)

Przewodniczący robi to zazwyczaj automatycznie. Jeżeli akceptacja nie następuje w ciągu 3 dni roboczych oznacza to akceptację automatyczną.

 • Dostarczyć plakaty w liczbie 30 - 50 sztuk do recepcji Klubu Stodoła (ul. Batorego 10, Warszawa, www.stodola.pl) z dopiskiem "Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej - na słupy reklamowe"
 • Plakaty będą rozwieszone przez Klub nie później niż w ciągu 7 dni (na chwilę obecną - 1.10.2010 - plakaty rozwieszane są w poniedziałek).

W razie pytań prosimy o kontakt na adres kip@samorzad.pw.edu.pl