Małgorzata Kowalczyk
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek OC 2016-04-20 trwa
2 Członek Strona SSPW 2014-05-25 2017-01-23
3 Moderator Zawartości Strony Saying 2014-05-27 2015-07-21
4 Członek KR 2013-05-06 2015-07-08
5 Przewodniczący KR 2014-05-15 2015-07-08
6 Dysponent KR 2015-03-16 2015-07-08
7 Członek WRS Mchtr 2013-01-21 2013-05-06
8 Członek KD z WRS Mchtr 2013-02-03 2013-04-25
9 Dysponent WRS Mchtr 2012-03-23 2013-01-18
10 Członek WRS Mchtr 2012-01-19 2013-01-18
11 Członek Parlament SSPW z WRS Mchtr 2012-01-20 2013-01-18
12 Członek KD z WRS Mchtr 2012-03-23 2013-01-18
13 Członek WRS Mchtr 2011-01-24 2012-01-19
14 Członek WRS Mchtr 2010-01-22 2011-01-20