Łukasz Smolaga
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek Mienie 2013-07-12 trwa
2 Członek Strona SSPW 2014-04-17 2017-01-23
3 Administrator Wszystkiego SSPW 2012-10-21 2016-04-25
4 Dysponent KN SKiPD "UPS" 2013-03-29 2016-03-02
5 Członek KN SKiPD "UPS" 2013-01-30 2016-03-02
6 Moderator Zawartości Strony Saying 2012-12-07 2015-07-21
7 Członek KR 2014-05-06 2015-07-08
8 Sekretarz SSPW 2013-11-26 2014-05-06
9 Klikacz Wszystkiego SSPW 2013-02-07 2014-05-06
10 Członek KSSSPW 2013-01-21 2014-05-06
11 Dysponent KSSSPW 2013-01-21 2014-05-06
12 Członek KFG 2014-01-28 2014-05-06
13 Przewodniczący KFG 2014-01-28 2014-05-06
14 Dysponent KFG 2014-01-28 2014-05-06
15 Przewodniczący KFG 2014-01-28 2014-05-06
16 Moderator Zawartości Strony eW 2012-07-26 2014-05-06
17 Dysponent WRS MiNI 2014-01-29 2014-03-04
18 Członek WRS MiNI 2014-01-20 2014-03-04
19 Członek Parlament SSPW z WRS MiNI 2013-01-21 2014-01-31
20 Dysponent KFG 2013-01-21 2014-01-28
21 Członek KFG 2013-01-21 2014-01-28
22 Przewodniczący KFG 2013-01-21 2014-01-28
23 Przewodniczący KFG 2013-01-21 2014-01-28
24 Członek WRS MiNI 2013-01-21 2014-01-20
25 Dysponent WRS MiNI 2013-01-21 2014-01-20
26 Przewodniczący WRS MiNI 2013-01-21 2014-01-20
27 Moderator Zawartości Strony UKW 2013-06-19 2013-06-23
28 Członek Saying 2012-12-07 2013-06-23
29 Sekretarz jednostki Saying 2013-06-23 2013-06-23
30 Przewodniczący Saying 2013-06-23 2013-06-23
31 Dysponent KN SKiPD "UPS" 2013-01-30 2013-03-29
32 Członek zarządu KN SKiPD "UPS" 2012-10-01 2013-01-30
33 Dysponent KN SKiPD "UPS" 2012-07-25 2013-01-30
34 Członek KN SKiPD "UPS" 2012-02-20 2013-01-30
35 Senator studencki SSPW 2012-01-25 2013-01-20
36 Członek KSSSPW 2012-01-25 2013-01-20
37 Przewodniczący Mały KFG 2012-01-25 2013-01-20
38 Dysponent Mały KFG 2012-08-20 2013-01-20
39 Przewodniczący Mały KFG 2012-08-20 2013-01-20
40 Dysponent WRS MiNI 2012-01-30 2013-01-18
41 Członek Parlament SSPW z WRS MiNI 2012-01-20 2013-01-18
42 Członek WRS MiNI 2012-01-19 2013-01-18
43 Członek KFG z WRS MiNI 2012-03-09 2013-01-18
44 Członek Parlament SSPW z WRS MiNI 2012-01-20 2012-02-20
45 Członek WRS MiNI 2011-01-24 2012-01-19
46 Pretendent WRS MiNI 2012-01-25 2012-01-19
47 Sekretarz jednostki WRS MiNI 2011-04-27 2012-01-19
48 Dysponent WRS MiNI 2011-01-27 2012-01-19
49 Członek WRS MiNI 2010-01-22 2011-01-20