Dominika Wajda
brak zdjecia
l.p nazwa roli Pełnił od Pełnił do
1 Członek OC 2017-02-21 trwa
2 Moderator Zawartości Strony Saying 2015-02-05 2015-07-09
3 Członek KR 2014-05-06 2015-07-08
4 Członek Saying z JT 2015-02-05 2015-02-05
5 Moderator Zawartości Strony Saying 2014-06-15 2014-07-05
6 Członek Saying z JT 2014-06-15 2014-06-15
7 Członek KIP z WRS AiNS 2014-01-30 2014-05-06
8 Członek WRS AiNS 2014-01-20 2014-05-06
9 Członek WRS AiNS 2013-01-21 2014-01-20
10 Członek WKK AiNS 2013-05-01 2013-05-01
11 Moderator Zawartości Strony Saying 2012-04-23 2013-02-25
12 Senator studencki SSPW 2011-01-24 2013-01-20
13 Sekretarz SSPW 2012-08-08 2013-01-20
14 Członek KSSSPW 2011-07-01 2013-01-20
15 Przewodniczący KSSSPW 2012-01-23 2013-01-20
16 Członek WRS AiNS 2012-01-19 2013-01-18
17 Członek Parlament SSPW z WRS AiNS 2012-01-20 2013-01-18
18 Przewodniczący Parlament SSPW 2012-04-20 2013-01-18
19 Sekretarz SSPW 2012-03-15 2012-04-20
20 Moderator Zawartości Strony Saying 2012-02-01 2012-04-20
21 Członek Saying 2012-02-01 2012-02-01
22 Członek Bank Miejsc 2011-09-07 2012-01-23
23 Moderator Zawartości Strony Saying 2011-07-01 2012-01-23
24 UKK SSPW 2011-01-24 2012-01-23
25 Administrator Wszystkiego SSPW 2011-12-26 2012-01-23
26 Przewodniczący KKw 2011-08-09 2012-01-23
27 Dysponent WRS AiNS 2011-02-10 2012-01-19
28 Członek WRS AiNS 2011-01-24 2012-01-19
29 Przewodniczący WRS AiNS 2011-01-28 2012-01-19
30 Członek WKK AiNS 2010-04-12 2011-04-11
31 Przewodniczący WKK AiNS 2010-04-19 2011-04-11
32 Przewodniczący WRS AiNS 2010-04-20 2011-01-20
33 Członek WRS AiNS 2010-01-22 2011-01-20
34 Dysponent WRS AiNS 2010-04-20 2011-01-20
35 Członek WRS AiNS 2009-01-19 2010-01-22

Prezentacje wyborcze

Prezentacja wyborcza 2012 Przewodnicząca Samorządu Studentów Wybrany
Prezentacja wyborcza 2011 Kandydat na Przewodniczącą KKw Wybrany


Prezentacje sprawozdawcze

Prezentacja sprawozdawcze 2012 Przewodnicząca KKw Absolutorium